Wat een ontzettend aandoenlijke foto! Ik heb er even op mijn gemak naar zitten kijken. Dat kleine koppie van het jong en die lange lapper van de moeder... Ik houd veel van m'n dochter, maar dát zie ik me nog niet doen (-: Lieve groet
Zo een lieve foto .Toch werkt het in de dieren wereld anders .Bammie een van mijn Dochters katten heeft een nestje van 4 kittens gekregen en later nog een kitten .En dan is er later toch geen enkele band meer zo blijkt .Ze zijn allemaal gebleven maar de Kinderen hebben moeder Bammie de tent uitgevochten en die heeft haar plek nu op Dochters slaapkamer .De dierenwereld steekt toch heel anders in elkaar dan de mensen wereld !
Wat een prachtige foto. Niets zo mooi als dieren. En ik ben het niet met Elisabeth eens deze keer. Zie zoveel dingen in dieren terug in mensen, die toch o zo boven alles staan, maar zich net zo gedragen. Dus moeders die hun kinderen in de steek laten of erger.
Marja, prachtige serie. Ik heb ze allemaal nog weer bekeken. Aandoenlijk!
BeantwoordenVerwijderenWat een ontzettend aandoenlijke foto! Ik heb er even op mijn gemak naar zitten kijken. Dat kleine koppie van het jong en die lange lapper van de moeder... Ik houd veel van m'n dochter, maar dát zie ik me nog niet doen (-:
BeantwoordenVerwijderenLieve groet
mooii he.... hier krijg je toch nooit gnoeg van
BeantwoordenVerwijderenOm bij weg te smelten :-)
BeantwoordenVerwijderenZo mooi, elke moeder en kind foto is mooi hè!
BeantwoordenVerwijderenPláátje..... en toch ben ik blij dat ik lekker een bad kan nemen en niet zó gewassen hoed te worden;-)
BeantwoordenVerwijderenZo een lieve foto .Toch werkt het in de dieren wereld anders .Bammie een van mijn Dochters katten heeft een nestje van 4 kittens gekregen en later nog een kitten .En dan is er later toch geen enkele band meer zo blijkt .Ze zijn allemaal gebleven maar de Kinderen hebben moeder Bammie de tent uitgevochten en die heeft haar plek nu op Dochters slaapkamer .De dierenwereld steekt toch heel anders in elkaar dan de mensen wereld !
BeantwoordenVerwijderenWat aandoenlijk is deze foto. Echt heel mooi.
BeantwoordenVerwijderenFijne avond,
liefs,
Mirjam
Wat een lieve foto! Onze oudste zoon werkt nu met tijgers, spannend hoor!
BeantwoordenVerwijderenLiefs Petr@
Petra waar jij woont komen helemaal geen tijgers voor. ;-)
VerwijderenWat een prachtige foto. Niets zo mooi als dieren.
BeantwoordenVerwijderenEn ik ben het niet met Elisabeth eens deze keer.
Zie zoveel dingen in dieren terug in mensen, die toch o zo boven alles staan, maar zich net zo gedragen.
Dus moeders die hun kinderen in de steek laten of erger.
een prachtige foto en deze moeder is heel zorgzaam bezig met haar jonkie.
BeantwoordenVerwijderenlieve groetjes, Ria